fbpx
Close

Manchester City äärekaitsja: Inglismaa kõrgliiga on Meistrite liigast raskem

Avatar

Foto: AP/Scanpix

Valitseva Inglismaa meistermeeskonna Manchester City paremkaitsja Kyle Walker tunnistas hiljutises intervjuus, et Inglismaa kõrgliigas on oluliselt keerulisem hakkama saada kui UEFA Meistrite liigas.

“Klubi vajab (Meistrite liigat) seda. Ütleme seda igal hooajal nende nelja aasta jooksul, mil siin olen olnud. Klubi vajab konkureerimist Manchester Unitedi, Liverpooliga. Peame Meistrite liiga võidu ära tooma. Olime eelmisel aastal lähedal. Päeva lõpuks võitis parem meeskond. Minu aus tunnetus on see, et Premier League on teistsugune ja oluliselt keerulisem oma 38 mänguga, mida hooaja jooksul mängid. Meistrite liiga on 13 mängu finaalini. Eelistan Premier League’i. Meistrite liiga on midagi, millest unistad ning loodetavasti saan sellel aastal oma unistused teoks teha,” rääkis 31-aastane Walker talkSPORT-i vahendusel.

Kui kaua Inglismaa koondislane aga ise veel kõrgel tasemel tegutsemist kavatseb jätkata? “Loodetavasti veel mitmeid aastaid. Mul on 2024. aastani leping ning olen siis 34-aastane. Tunnen end endiselt tugeva ja kiirena. Tahan Meistrite liiga võitu. Ma ei taha oma karjääri lõpetada selleta. Klubi väärib seda selle põhjal, mida oleme viimaste aastate jooksul saavutanud. Loodetavasti lisandub veel Premier League’i tiitleid ja teisi karikaid. Isiklikult tahan jätkata jalgpalli mängimist lihtsalt nii kaua kui suudan. Olen seda varemgi öelnud, et nii kaua kui mu jalad ütlevad, et tuleb peatuda ja siis ma peatun.”

City on Meistrite liigas võistlustules 15. veebruaril, kui kohtutakse kaheksandikfinaali avamatšis Lissaboni Sportinguga. Kordusmäng toimub 9. märtsil.

scroll to top