fbpx
Close

Kas Aubameyangi eest huvitava pakkumise saanud Arsenal teeb ründemehe rahaks?

Avatar

Foto: AFP/Scanpix

Londoni Arsenalil on oma esiründaja Pierre-Emerick Aubameyangiga viimasel ajal palju tegemist olnud, mille seas ka distsiplinaarprobleemid. Nüüd on klubil aga 32-aastase gabonlase eest konkreetne pakkumine laual.

Aubameyang pole Mikel Arteta juhendatava Arsenali särgis mänginud alates eelmisest kuust, mil mees jäi liiga pikalt oma reisi nautima ning naasis klubisse hilinedes. Sellest olenemata otsustas Aubameyang oma kodumaad Gaboni Aafrika rahvaste karikavõistlustel aidata, aga sai külge koroonaviiruse ja tekkisid probleemid südamega ning on nüüd Arsenali juurde naasnud.

Saudi Araabia klubi Al Nassr on aga ulatamas Arsenalile abikätt ning teinud Aubameyangi eest seitsme miljoni euro suuruse pakkumise, mis jõustuks selle aasta suvel. Esmalt läheks ta aga pooleks hooajaks laenule. Olgu ära mainitud, et 2018. aasta alguses maksis Arsenal Dortmundi Borussiale Aubameyangi eest 56 miljonit naela. Mängijateturul vaatab Arsenal siiski ringi ja huvitatud ollakse Fiorentina 21-aastast serblasest ründemehest Dušan Vlahovicist.

“Ta on Londonis ning talle tehakse mõned uuringud, sest me pole Gaboni koondise poolelt veel selgust saanud, miks ta juba tagasi tuli. Loomulikult on meie ülesanne veenduda, et mängija tervisega on kõik korras ja on heas konditsioonis. Samuti proovime vältida olukorda, et asi olekski selles, kuna varasemalt pole tal sellist probleemi olnud. Seega liigume samm-sammult edasi, teeme õiged läbivaatused ja veendume, et mängija on oma parima tervise juures. Seejärel näeme, mis saab edasi,” selgitas Arteta kolmapäeval Aubameyangiga seonduvat.

scroll to top