fbpx
Close

Juventuse keskkaitsja: tunneme puudust võtmemängijast nagu seda oli Ronaldo

Avatar

Vasakult: Frenkie de Jong, Matthijs de Ligt, Daley Blind. Foto: EPA/Scanpix

Kui alles hiljuti rääkis legendaarne itaallasest väravavaht Gianluigi Buffon, et Cristiano Ronaldo liitumine Toirno Juventusega avaldas negatiivset mõju, siis nüüd ütles Juventuse keskkaitsja Matthijs de Ligt, et meeskond tunneb hetkel just puudust Ronaldo sugusest mängijast.

“Kuulsin peatreenerit sellest rääkimas ja mõistan, mida ta mõtleb, sest meil on tõepoolest palju noori mängijaid. Olen samuti noor, vähemal vanuse mõttes, aga olen juba mänginud 250 mängu meestetasemel, mistõttu on mul omajagu kogemust. Mida rohkem mängid, seda kiiremini küpsemaks saad. Tänane võit oi meile suure tähtsusega ja meil on endiselt veel palju asju, mis tuleb paremaks saada, aga kõige tähtsam on see, et me võitsime. Peame järk-järgult kasvama. Oleme viimasest kaheksast Serie A mängust kuus võitnud ning vaikselt jõuame sinna,” rääkis 22-aastane De Ligt Sky Sport Italia vahendusel pärast Paullo Dybala ja Weston McKennie tabamuste toel saadud 2:0 võitu Udinese üle.

Juventus on väravate löömisega käimasoleval hooajal olnud hädas ning seda ilmestab ka fakt, et Itaalia kõrgliigas ollakse 34 löödud väravaga selles arvestuses alles 9.-11. kohta jagamas Fiorentina ja Empoliga. De Ligti sõnul tunneb võistkond puudust just mängijast nagu seda oli Manchester Unitedisse tagasi siirdunud Ronaldo, kellele palli toimetades päädib olukord suure tõenäosusega väravaga. “Arvan küll nii. Cristiano on selline mängija, kes läheb trahvikasti ja saab alati värava kirja. Harva raiskab ta olukorra ära. Oleme sellest puudust tundnud hooaja algusest. Meil pole võtmemängijat, kes lööks 30 väravat hooajaga, aga peame väravaid tekitama kõigi meie endi seas, mis hakkab ka nüüd ilmet võtma,” lisas De Ligt.

scroll to top