fbpx
Close

Buffon: Ronaldo tulekuga lakkas meil olemast meeskond

Avatar

Foto: Imago/Insidefoto/Scanpix

Legendaarne itaallasest väravavaht Gianluigi Buffon ütles telekanali TUDN vahendusel, et Cristiano Ronaldo liitumine Juventusega mõjutas negatiivselt meeskondlikku sisekliimat.

“Juventusel oli võimalus võita Meistrite liiga esimesel hooajal, mil ta (Ronaldo) saabus ja mis oli aasta, kui olin Pariisi Saint-Germaini esindamas. Ma ei saanud aru, mis juhtus. Kui naasin Juventusesse, siis töötasin temaga kaks aastat koos ja saime hästi hakkama, kuid arvan, et Juventus kaotas meeskonnaks olemise DNA. 2017. aastal jõudsime Meistrite liiga finaali, sest olime kogemustest tulvil, aga kõige tipuks olime ühtne rusikas ning erinevatel positsioonidel oli tugev konkurents. Kaotasime kõik selle ajal, mil Ronaldo oli Juventuses,” rääkis 43-aastane Buffon, kes tänavusest hooajast alates esindab oma kasvatajaklubi Parmat Itaalia esiliigas.

Buffoni poolt mainitud 2017. aastal pidi Juventus Meistrite liiga finaalis tunnistama just Madridi Reali paremust, kelle eest lõi Ronaldo kaks väravat. Buffonil jäigi Meistrite liiga tiitel võitmata, kui järgnevatel hooaegadel komistas Juventus Amsterdami Ajaxi, Lyoni ja Porto otsa. Käimasoleval hooajal on Juventusel taas kõik võimalused karikat püüda olemas ning kaheksandikfinaalis tuleb alistada Villarreal.

scroll to top