fbpx
Close

Interi üleminekud sattusid uurimise alla, klubile tehti reid

Avatar

epa08029898 Romelu Lukaku of Inter celebrates after scoring the 2-1 during the UEFA Champions League Group F match between Slavia Prague and Inter in Prague, Czech Republic, 27 November 2019. EPA/MARTIN DIVISEK

Itaalia valitsev meister Milano Inter on sattunud keerulisse olukorda, sest mõne päeva eest tegid õiguskaitseorganid klubi kontorisse reidi, põhjuseks varasemad mängijate üleminekud.

“Käimasolevate tegevuste eesmärk on nõuda dokumente, mis puudutab Interi üleminekuid kindlate mängijate registreerimiste kohta 2017/18 ja 2018/19 majandusaastatel. FC Internazionale kinnitab, et esitatud on vajalikud dokumendid, mis puudutab teatud mängijate üleminekuid hooaegadel 2017/18 ja 2018/19. Selle nõude esitas Milano Riigiprokuratuur, et kontrollida regulaarset raamatupidamist seoses kapitali kasvuga. Firma finantsavaldused on kooskõlas tavapäraste raamatupidamisprintsiipidega. Ükski Interi kaasosanik pole uurimise all. Ükski vastuväide pole vormistatud. Sarnaselt prokuratuuri avaldustele on käimas esialgsed uurimised,” ütles sealne aseprokurör Maurizio Romanelli.

Mainitud hooaegadel palkas Inter mitmeid mängumehi, kes olid hiljem olulisteks lülideks tiitli võitmisel. Nende seas näiteks Romelu Lukaku, Christian Eriksen, Nicolo Barella, Radja Nainggolan ja Lautaro Martinez. Tõsi, Nainggolan oli nendest ainus, kes meistritiitli võitmise ajal polnud meeskonna nimekirjas, vaid viibis Cagliari Calcios laenul.

Inter pole seejuures ainus Itaalia tippklubi, mis sellel aastal sarnasesse olukorda sattunud. Nimelt korraldati novembri lõpus reid ka Torino Juventuse kontorisse, kust võeti kaasa üleminekuid ja finantsaruandeid puudutavaid dokumente.

scroll to top