fbpx
Close

Segadus Arsenalis: kaasmängija ootab Aubameyangi tagasi, peatreener Arteta mitte

Avatar

Pierre-Emerick Aubameyang. Foto: EPA/Scanpix

Londoni Arsenal on Premier League’is heas hoos, kui võidetud on neli järjestikust mängu ja hetkel paiknetakse ka neljandal kohal. Ometi pole meeskonna sisekliima just parim, sest esiründaja, 32-aastane Pierre-Emerick Aubameyang on distsiplinaarprobleemide tõttu peatreener Mikel Arteta otsusel kõrvale jäetud. Samas leiab võistkonna üks kaitsemängijatest Ben White, et Aubameyang võiks juba meeskonnale appi tulla.

“See olukord pole välja löönud tulemustes. Oleme väga hästi mänginud. Kõik see on selgelt pettumust valmistav Aubale, kuid hoiame kõik oma pea külmana ning teeme kõvasti tööd. Ta on tõepoolest väga tore kutt. Me kõik igatseme teda, kuid on, mis on,” sõnas White talkSPORT-i vahendusel.

Kas 24-aastane White võiks ise Arsenali kapteniks tõusta? “Ma pole kunagi selles rollis olnud, kuid absoluutselt oleks suur au olla kapten. Arvan, et mõned kvaliteediomadused kapteniks olla on mul olemas, kuid eks aeg näitab,” ütles kahel korral ka Inglismaa koondist esindanud mängumees.

White’i karjäär Arsenalis ei alanud just kõige edukamalt, kui kaotati 0:2 liiga uustulnukale Brentfordile. Paljuski räägiti toona tema 50 miljoni naela suurusest üleminekusummast, mille Arsenal tasus suvel Brighton & Hove Albionile, kuid White leiab, et selle pealt ei tasu midagi järeldada. “See on veider. Minult on varasemalt seda küsitud ja olen sellest oma emaga rääkinud. Ta küsis minult sama. Tegelikult pole sellele minuga erilist pistmist. Mina ei otsusta hinnasilti. See pole midagi, milles oleksin osaline. Seega pole see minu kontrollida ja kuna see on nii, siis pole põhjust ka muretsemiseks,” lisas White lõpetuseks.

26. detsembri 5:0 võidumängus Norwich City üle ei kuulunud Aubameyang endiselt koosseisu ning 28. detsembri kohtumine Wolverhampton Wanderersiga jäeti suure arvu koroonaviirusesse nakatunud mängijate tõttu ära. Nii on järgmine tõehetk 1. jaanuaril, mil vastamisi minnakse Manchester Cityga ja kahtlemata on suur fookus suunatud Aubameyangi kohalolule.

scroll to top