fbpx
Close

Unitedi esivedur Ronaldo: ma ei lepi esikolmikust vähemaga

Avatar

Cristiano Ronaldo. Foto: SIPA/Scanpix

Manchester Unitedi 36-aastane tähtmängija Cristiano Ronaldo rääkis hiljutises intervjuus, et kuigi Manchester Unitedi paikneb Inglismaa kõrgliigas hetkel alles seitsmendal kohal, siis eesmärk on ikkagi lõpetada vähemal kolmandal tabelireal, kus parasjagu paiknemas ühe mängu rohkem pidanud ja 11 punkti enam kogunud Liverpool.

“Ma ei aktsepteeri, kui oleme oma mõtetes Premier League’i esikolmikust vähemaga leppimas. Arvan, et heade asjade ehitamiseks tuleb sul mõnikord mõned asjad ka hävitada. Seega miks mitte – uus aasta, uus elu ja loodan, et Manchester United suudab olla tasemel, mida fännid tahavad. Nad väärivad seda. Oleme võimelised asju nüüd muutma. Tean seda viisi, aga ma ei maini seda siin, sest mu arvates pole eetiline enda poolelt seda öelda. Saan öelda vaid seda, et saame paremini tegutseda, kõik meist,” rääkis Ronaldo Sky Sportsi vahendusel.

“Manchester United kuulub tähtsate asjade nimistusse, seega peame praegu midagi muutma. Ma ei taha olla siin, et saada kuues, seitsmes või viies koht. Olen siin, et võita ja võistelda. Arvan, et me suudame olla konkureerivad, aga me pole veel oma parima taseme juures. Aga meil on pikk tee ees arenemiseks ning usun, et kui muudame oma mõtteviisi, siis suudame suuri asju saavutada.”

“Kui aus olla, siis pole kerge. [Endine peatreener] Ole [Gunnar Solskjaer] läks, seejärel [peatreeneri kohusetäitja Michael] Carrick, siis see uus treener (Ralf Rangnick). On keeruline, kui muudad nii palju, see on alati nii. See on alati kurb ja raske. Ole oli harjunud minuga ka varasemalt mängima ja nüüd oli ta treener. Ta on fantastiline isiksus. Kui ta lahkus, siis olid kõik kurvad, aga see on osa jalgpallist. Kui asjad ei liigu selles suunas, nagu klubi tahab, siis peab klubi midagi muutma. Olin selles otsuses pettunud, kuid peame klubist aru saama. See oli keeruline, aga elu kestab edasi. Aga olen endiselt seda meelt, et oleme võimelised tegemaks hea hooaja. Teame, et selleks kulub aega, et realiseerida uue peatreeneri juhised väljakul. Kuid ootan seda huviga. Peame tegema kõvasti tööd ning ja mängijatena koos olema. Teame, et me pole hetkel parimas seisus, aga usun, et kõva tööga suudame saavutada tähtsaid asju, isegi sellel aastal.”

Ronaldo jättis viimase kohtumise Aston Villa vastu Inglismaa karikasarjas vahele, mis võideti 1:0. Põhjus oli ründemehe sõnul kerges vigastuses ja loodab järgmises matšis sama vastasega 15. jaanuaril Premier League’is platsil olla. “Minuga on hästi. Mul on lihtsalt kerge puude, aga teate, see on osa tööst. Peame mõnikord valu tundma. See pole midagi suurt ning loodan peagi terve olla. Neljapäeval püüame võita. Püüan normaalselt treenida ning eks näis, kuidas keha reageerib. Näpud risti, olen enesekindel,” lisas Ronaldo lõpetuseks.

scroll to top