fbpx
Close

Watfordist kinga saanud Ranieri uuest peatreenerist: ta on fantastiline!

Avatar

Claudio Ranieri. Foto: Reuters/Scanpix

Inglismaa kõrgliigas eelviimaseks langenud Watford vallandas esmaspäeval peatreener Claudio Ranieri. Ameti võtab suure tõenäosusega üle 74-aastane Roy Hodgson.

Watford on viimasest viiest mängust ühe viigi ja viis kaotust saanud ning 14 kogutud punktiga leitakse end väljakukkumistsoonist. Edestatakse ainult Burnley meeskonda, aga neil on kaks mängu varuks ja vahe on vaid kaks punkti, mis tähendab, et peagi võib Watford olla punane latern tabelis. Kui 2020. aasta detsembris peatreeneriks saanud hispaanlase Xisco Munozi juhendamisel alustati ka tänavust hooaega, siis oktoobris sai mees ametist priiks ning asenduseks palgati Claudio Ranieri. Pikka pidu polnud ka Leicester City ajaloolise meistritiitli viinud itaallasel ja nii on Watford veidi enam kui aasta jooksul juba neljanda uue peatreeneri palkamas.

Kõigi eelduste kohaselt saab Watfordi peatreeneriks Roy Hodgson, kes viimati perioodil 2017-2021 juhendas Crystal Palace’it. 2012-2016 ka Inglismaa koonidse eesotsas tegutsenud Hodgsonit on nähtud Watfordi treeningkompleksi juures ja Sky Sports kirjutab, et klubi sõlmib temaga lepingu selle hooaja lõpuni.

Kui Hodgsonit nähti teisipäeva hommikul toimetamas, siis ühel hetkel saabus ka Ranieri, kes tuli oma asjadele järele. Ajakirjanikud uurisid temalt muuhulgas uue peatreeneri kohta. “Saan vaid öelda, et palju edu kõigile Watfordis – juhatusele, fännidele, kõigile. Selline on jalgpall. Aga usun, et uute mängijatega saab Watford end turvaliselt tunda [tabeliseisu mõttes] ja saabuv [treener] on fantastiline. Soovin kõike parimat,” sõnas, kes pärast Leicesterist lahkumist on olnud veel ka Nantes’i, Fulhami, AS Roma ja Sampdoria juhendaja.

scroll to top