fbpx
Close

Pessimistlik Koeman pärast suurt kaotust PSG-le: võiksin valetada, aga siit paarist me pigem edasi ei lähe

Avatar

Foto: Imago/Gribaudi/ImagePhoto/Scanpix

Pariisi Saint-Germain alistas teisipäeval Meistrite liiga kaheksandikfinaalis kindlalt 4:1 Barcelona, mis tähendab, et Hispaania tippklubil tuleb võõrsil toimuvas kordusmatšis lüüa ise vähemalt neli tagasi, et konkurentsist mitte välja langeda. Peatreener Ronald Koeman tunnistas, et vastane oli lihtsalt parem ja tõenäoliselt on PSG sellest vastasseisust edasi minemas.

“Kahtlemata peegeldab tulemus seda kuivõrd üle nad meist olid. Nad olid efektiivsed. Esimene poolaeg oli tasavägisem. Teisel poolajal oli meil kaitses probleeme. Nad tõestasid, et on meist füüsiliselt väga üle. Kui lähed juhtima ja nad viigistavad kiirelt, siis on see alati probleem. Me ei suutnud selle rünnaku ajal kaitses piisavalt hästi tegutseda. Me ei keskendunud pallile ei äärel ega keskel,” rääkis Koeman pärast mängu.

“Peame tunnistama, et teisel poolajal olid nad meis igas mõttes paremad. Nad on näidanud, et neil on meist rohkem terviklikum võistkond. Peame sellega leppima ja asju paremaks saama. Teadsime, et midagi sellist võib juhtuda, sest mängime suurepärase meeskonna vastu, mis on nii füüsiline kui ka kogenud. Mitmetel põhjustel on nemad meist eespool.”

“1:4 kaotust on muidugi väga raske vastu võtta. Võiksin teile valetada, aga fakt on see, et koduses mängus 1:4 alla jäädes on väga vähe võimalusi siit paarist edasi minna. See mäng näitab meile, kui palju peame arenema, eelkõige Meistrite liiga tasandil. See mäng näitas meile, et meil jääb vajaka asjadest, et sellisel tasemel parim olla,” lõpetas Koeman.

Barcelona jaoks võtab hooaeg aina süngemaid toone. Kui Meistrite liigas ollakse väljakukkumise äärel, siis koduses liigas pole samuti midagi rõõmustavat, sest seal paiknetakse Madridi Atletico ja Madridi Reali järel kolmandal kohal. Hispaania karikasarjas saadi ka 0:2 kaotus Sevillalt ning 3. märtsil tuleb selles kordusmänguski hakata päästemissiooniga tegelema.

scroll to top