Mõlema poolaja alguses libastunud Juventus pani end raskesse seisu, Haaland vedas Dortmundi võidule

football, Serie A TIM Championship 2019-20 SAMPDORIA- JUVENTUS 1-2 in the picture: CR7 RONALDO CRISTIANO//IPAPRESSITALY_1724.8239/1912231004/Credit:Fototricarico / IPA/IPA/SIPA/1912231009

UEFA Meistrite liigas peeti kolmapäeval ära kaks kaheksandikfinaalmängu. Torino Juventus pidi võõrsil üllatuslikult tunnistama Porto nappi paremust. Dortmundi Borussia jäi küll Sevilla vastu kaotusseisu, aga rebis omale lõpuks võidu kätte.

Porto asus juba teisel minutil juhtima, kui Federico Chiesa andis kohutava söödu väravavahile Wojciech Szczesnyle ning Mehdi Taremi jõudis pallile edukalt jaole. Teisest poolajast oli kulunud minut ning Porto lõi ka teise värava, mil Wilson Manafa andis täpse söödu Moussa Maregale ja võrk sahises. Juventus suutis siiski kaotusseisu vähendada Chiesa 82. minuti tabamusest ning neljandal lisaminutil kukkus trahvikastis murule Cristiano Ronaldo, kes häälekalt küll penaltit nõudis, aga kohtunik seda ei andnud. Kordusmatšiks on eelis nii pigem Portol, sest Juventus vajab kindlasti kahte väravat.

Sevilla avas Dortmundi vastu skoori samuti varakult, juba seitsmendal minutil, mil täpne oli Suso. Külalised viigistasid 19. minutil Mahmoud Dahoudi abil ja kaheksa minutit hiljem viis Erling Braut Haaland omad ka juhtima. Norra ründeäss saatis kontrarünnakul avapoolaja lõpus veelkord palli võrku, kuid mängu viimase tabamuse eest kandis 84. minutil hoolt Sevilla ründaja Luuk de Jong. Kordusmängus tuleb Sevillal seega igal juhul kaks väravat lüüa.

Porto – Torino Juventus 2:1

Sevilla – Dortmundi Borussia 2:3