fbpx
Close

Gareth Bale’i agent: ta oleks valmis Reali naasma, aga ma ei usu, et Zidane teda tahab

Avatar

Foto: AFP/Scanpix

Gareth Bale on käimasoleval hooajal oma endises koduklubis Tottenham Hotspuris laenulepingu alusel pallimas suuresti seetõttu, et teda Madridi Realis lihtsalt ei taheta enam näha. Walesi koondise ründemehe agent Jonathan Barnett väidab aga nüüd, et tema klient oleks valmis Hispaania tippklubisse naasma.

31-aastase Bale’i liitumist Tottenhamiga peetakse mõlemale klubile võiduks. Real sai kõrgepalgalisest mängijast mõneks ajaks lahti ning Tottenham samal ajal täienes kvaliteetse mängumehe võrra. Pole aga tõenäoline, et Bale Tottenhami pidama jääbki, sest Jose Mourinho käe all on ta vaid episoodiliselt mänguaega teeninud. Lisaks tuleks Londoni klubil maksta lepingu pikendamise puhul erinevaid boonuseid. Reali peatreener Zinedine Zidane poleks ilmselt samuti vaimustuses Bale’i tagasitulekust, sest prantslase juhendamisel oli ta samuti vahetusmeeste nimekirja lõppu tõrjutud või isegi kohtumisi tribüünilt jälgimas. Kõige selle taustal on ta teatavasti äärmiselt vastuvõtlik vigastustele ja sellelgi hooajal on tulnud seda ette.

“Ta armastab endiselt Madridi. Tal pole klubiga probleeme, see on imeline klubi. Poleks mingit probleemi tema naasmise osas. Nad peavad lihtsalt otsustama, kas vajavad teda tagasi, kas ta saab Reali eest mängida ja muid selliseid asju. Küllap peate härra Zidane’ilt küsima, kas ta tahab teda. Seda ma siiski ei usu,” rääkis Barnett Goal.com vahendusel.

Tottenhamis on Bale sellel hooajal kõigest 16 mängus osaline olnud ning räägitud on, et Mourinhoga on tal kehvad suhted. Barnett lükkas selle kõlaka aga ümber. “Neil on hea läbisaamine, mingit probleemi pole. Ajakirjanikud on need, kes probleeme tekitavad, kuid tegelikult seda pole. Me eeldasime, et ta saab rohkem mängida. Asjad pole nii hästi läinud, aga ka meeskonnal pole paremini läinud.”

scroll to top