fbpx
Close

Solskjaeri juhendatav Manchester United sai võimsa tagasilöögi

Avatar

Anthony Martial ja Jesse Lingard. Foto: AP/Scanpix

Manchester Unitedi ajutine peatreener Ole Gunnar Solskjaer on nautinud talle kuulsust toonud klubis suurepäraseid tulemusi, mida varjustab vaid teisipäeval saadud kaotus PSG vastu. Avapoolajal tegi endale liiga nii Jesse Lingard kui Anthony Martial ning nende väljavahetamise järel muutus Unitedi ründeliin hambutuks.

Solskjaeri taktikas ülitähtsaid rolle kandvad ründemängijad jäävad kaheks-kolmeks nädalaks eemale ehk norralane peab mõtlema, kuidas FA karikasarjas Chelsea ning igipõlises derbis Liverpooli vastu hakkama saada, vahendab Sky Sports. Lingard tegi liiga reielihasele, Martiali vaevas vigastus juba mängu eel.

Mängumeeste vigastused tähendavad võimalust uutele mängumeestele. “Kõik, kes on terved, võivad saada oma võimaluse, kas on siis selleks Alexis [Sanchez], Romelu [Lukaku] või Angel [Gomes],” rääkis peatreener mängueelsel pressikonverentsil. “Anthony ja Jesse on saanud tõeliselt hästi hakkama, nad on meie ründemängus ülitähtsad lülid. Peame nüüd esmaspäevaks ühe tiimi ühtseks drillima,” nentis norralane.

scroll to top