fbpx
Close

Kloppist oleks äärepealt saanud Müncheni Bayerni peatreener

Avatar

Klopp Ragnar Klavanit tänamas. Foto: AFP/Scanpix

Oma karjääri jooksul mitmeid kordi Müncheni Bayerni selja prügiseks teinud Jürgen Klopp oleks peaaegu tõusnud Saksamaa gigantide peatreeneriks, paljastas Bayerni president Uli Höeness.

Dortmundi Borussiaga kahel korral Bundesliga meistriks tulnud ning korra ka Meistrite liiga finaali jõudnud Klopp läheb taas vastamisi Bayerniga, ent seekord Liverpooli juhendajana. Läinud hooajal jõudis ta uuesti Meistrite liiga finaali, kuid seegi kord jäi tiitel pea kohale tõstmata.

Höeness meenutas, et Klopp oli klubi sihikul juba 11 aastat tagasi ja temast saanuks Ottmar Hitzfeldi mantlipärija. 2008. aasta suvel jättis Klopp Mainzi ning otsustas siiski Dortmundi minna. “Hindan Jürgen Kloppi väga kõrgelt. Mitmeid aastaid tagasi olime juba nõus koostööks, aga lõpuks sõlmisime Jürgen Klinsmanniga lepingu,” rääkis Höeness Sky Sportsile.

President ei salanud, et tema klubi ootab ees raske vastasseis ning pääs veerandfinaali ei tule kergesti. “Mõlemal klubil ootab ees raske ülesanne. Loodan, et me väljume sellest duellist võitjatena.”

scroll to top