fbpx
Close

Sarri mängujärgsed kommentaarid on niivõrd etteaimatavad, et on oht magama jääda

Avatar

Maurizio Sarri. Foto: AP/Scanpix

Chelsea juhendaja Maurizio Sarri näivat ühe fraasi endale pähe õppinud, mida iga mängu järel mainida. Pärast 0:6 kaotust Manchester Cityle naasti võidulainele, kui Euroopa liiga 1/16-finaalis alistati võõral väljakul 2:1 Malmö.

Viimased neli matši on Chelsea jaoks olnud kui Ameerika mäed – 0:4 kaotus Bournemouthile, 5:0 võit Huddersfieldi üle, 0:6 kaotus Cityle ja nüüd jõuti taas võidulainele. Mida ütles aga peatreener pärast mängu?

Pärast imelist hooaja algust on Chelseal hakanud hooaeg käima üle kivide ja kändude ning tugevalt on läbi kumanud üks joon, mida Sarri enda tiimis otsib. “Meil on viimasel ajal käinud vorm üles-alla, üles-alla. 4:0 kaotus, siis 5:0 võit, siis 6:0 kaotus… me vajame püsivust ja järjepidevust,” nentis ta.

Samuti on Sarri rääkinud, et ta tiim peab igale mängule minema samasuguse mentaliteediga ning kõikumisi ta näha ei soovi. “Kui oled Inglismaal halvasti või negatiivselt häälestatud, siis kümne päeva jooksul võid kaotada kolm-neli tähtsat mängu. Seetõttu vajame me stabiilsust. Peame igale mängule samamoodi lähenema. See pole lihtne, aga peame proovima,” täheldas itaallane BBC-le.

scroll to top