Bale’iga Tottenham sammus poolfinaali, Manchester United ootas 88 minutit ja tegi sama

Gareth Bale. Foto: ZUMAPRESS/Scanpix

Inglismaa liigakarika veerandfinaali raames peeti kolmapäeval ära kaks mängu. Võidud võeti võõral väljakul ja poolfinaali jõudsid Tottenham Hotspur ning Manchester United.

Jose Mourinho saatis Tottenhami poolelt Stoke City vastu algkoosseisus platsile Gareth Bale’i ning waleslane sahistas 22. minutil ka võrku. 53. minutil Jordan Thompson viigistas seisu, kuid vastused olid olemas Ben Daviesel ja Harry Kane’il ning 3:1 võit kuulus lõpuks külalistele.

Manchester United oli võõral väljakul vastamisi selgelt suuremat vastupanu osutava Evertoniga. 88. minutini püsis seis 0:0, misjärel avas aga Edinson Cavani skoori. Kuuendal üleminutil saadi kirja teinegi tabamus Anthony Martiali abiga.

Teisipäeval kindlustasid edasipääsu Manchester City ja Inglismaa esiliigas palliv Brentford, kes heitlevad poolfinaalis vastavalt Manchester Unitedi ja Tottenhamiga. Mängud toimuvad uue aasta 4. jaanuariga algaval nädalal.