fbpx
Close

Endine Egiptuse koondise ründeäss: Salah ütles, et pole Liverpoolis õnnelik

Avatar

Mohamed Salah. Foto: Zumapress.com

Egitpuse koondises täpselt saja mänguga 38 väravat löönud ning sisuliselt kogu mängijakarjääri kodumaa klubides veetnud ja seal ligi 200 väravat oma nimele saanud Mohamed Aboutrika avaldas beIN Sports’i vahendusel antud intervjuus, et tema kaasmaalane Mohamed Salah võib peagi klubi vahetada.

28-aastane Salah rääkis hiljuti intervjuus AS-ile, et oli väga löödud, kui talle ei usaldatud kaptenipaela Meistrite liiga alagrupimängus Herningi Midtylländi vastu. Eeldati, et kuna endine AS Roma ja Londoni Chelsea ründestaar oli tol hetkel meeskonna kõige suurema kogemustepagasiga mängumees, siis usaldab peatreener Jürgen Klopp talle kaptenikohustused, kuid selle au sai omale 22-aastane Trent Alexander-Arnold.

Laupäeval võitis Liverpool Premier League’is võõrsil koguni 7:0 skooriga Crystal Palace’it, kuid Salah jäi algkoosseisust välja. Klopp põhjendas seda otsust hiljem puhkuse andmisega, aga samas sekkus Salah mängu lõpus vahetusest ja lõi kaks väravat. Intervjuus AS-ile mainis Salah ka ära Hispaania tippklubid Madridi Reali ja Barcelona, mis pani mõistagi jutud liikvele, kas mees soovibki klubivahetust.

“Helistasin Salah’le tema olukorra suhtes Liverpoolis ja ta on pettunud, kuid see ei mõjutaks kunagi tema esitusi väljakul. Tean, et Salah pole Liverpoolis õnnelik. Ta ütles mulle ka need põhjused, kuid see on saladus ja ma ei saa sellest avalikult rääkida. Üks põhjus, mis teda ärritas, oli asjaolu, et ta polnud Midtylländi vastu kapten. Kui Salah oleks Madridi Reali või Barcelona mängija ja tegutsenuks sama tasemega, nagu Liverpoolis, siis oleks ta Ballon d’Ori võitnud. Hispaania ajalehe puhul ongi normaalne küsida Salah’ käest Reali ja Barcelona kohta. Mu arvates kaalub Liverpool Salah’ müümist majanduslikel põhjustel. Mul pole mingit mõju Salah’ otsuste osas. Ta on mu sõber, mu vend, ja piisavalt tark teadmaks, mis on talle parim,” rääkis Aboutrika.

scroll to top