Sevilla ei andnud Bayernile mitte midagi kergelt ja säilitas lootused korduskohtumiseks

Sevillasse reisinud Bayern München oli Meistrite liiga veerandfinaali avakohtumises selge favoriit, kuid hispaanlased tegid südika partii ja ei kinkinud miskit kergelt, säilitades korduskohtumiseks edasipääsulootuse.

Kodutiim läks kõigi üllatuseks juhtima, kuid poolajaks oli seis siiski viigis: nimelt suutis Franck Ribery õnnekombel palli väravasse saata, kui Jesus Navase puude eksitas Sevilla puurivahti ning nahkkera maandus postipõrkest väravas.

Teisel poolajal sai Thiago Alcantara hea tsenderdusi tagumise posti tsooni ja hispaanlase pealöök viis sakslased võidule. 1:2 seis Sevilla edasipääsulootusi veel ei kustutanud: minimaalne kaotus, kuid kaks sisselastud väravat tähendab, et Sevilla PEAB Allianz Arenal kaks skoorima, ise tohib võõrustajatel skoorida vaid korra. Väga keeruline, kuid kõik on võimalik.