Ronaldo ja tema hullumeelne, vutiajalukku minev värav kustutasid Juventuse lootused

Meistrite liiga veerandfinaali avakohtumine Juventuse ja Real Madridi vahel tõotas tulla üpris võrdne mäng, kuid reaalsuses läks asi juba varakult ühes suunas.

3. minutil lõi Cristiano Ronaldo seisuks 1:0, kui tiimikaaslane Karim Benzema suutis kaht Juventuse mängijat edukalt blokeerida ning portugallane koksas nahkkera Gianluigi Buffonile püüdmatult väravasse. Juventus muutus pärast väravat aktiivsemaks ja otsiti kiiret vastust, kuid puurivahi Keylor Navase ja kapten Sergio Ramose kiired refleksid hoidsid Madridi värava puutumatuna.

Teisel poolajal sooritas Ronaldo ühe filigraanseima käärlöögi, mida jalgpallimaailm näinud: suurepärast sooritust kiitsid vastasfännid, kes aplodeerisid väravale püstijalu. Ronaldo tänas publikut ning kiitis nende ilusat žesti.

Juventuse jaoks läks seis veelgi hullemaks, kui Paulo Dybala tegi frustreerunult vea Dani Carvajalile ning kohtunik näitas argentiinlasele teist kollast kaarti, mis jättis kodutiimi kümnekesi. Madrid sai sellest ainult indu juurde ja veidi hiljem löödi ka kolmas värav.

On ilmselge, et Real Madrid on poolfinaalist kõigest 90 minuti mänguaja kaugusel. Tuleb tõdeda, et korduskohtumises energiat ja närve eriti kulutama ei pea.