fbpx
Close

Sarri pärast 5:0 ülesõitu: loodan, et tulevikus ei pea me õige mentaliteedi leidmiseks kaotama

Avatar

Maurizio Sarri. Foto. Reuters/Scanpix

Maurizio Sarri debüüthooaeg Chelsea peatreenerina on käinud üle kivide ja kändude – hooaja alguses oldi tema “Sarriballist” vaimustuses, noppides võite võidu järel, ent viimased kuud on klubile olnud raskem.

Chelsea üritas 0:4 kaotust Bournemouthile unustada lihtsal viisil ehk peksta Huddersfieldile puur täis ning sellega saadi ka edukalt hakkama. “Arvan, et olime esimesed 25 minutit väga head ja siis olime stabiilselt head, aga üldjoontes vajame ikkagi stabiilsust,” avaldas ta lootust, et ehk ollakse ka järgmises matšis sama head.

“Täna oli kõik kena, mängisime terve mängu, olime kaitses head, kuid peame järgmistes mängudes pallima samamoodi. Loodan, et tulevikus ei pea me kaotama selleks, et leida enda õiget mentaliteeti,” vihjas ta 0:4 kaotusele ja nüüdsele 5:0 võidule.

Kaks väravat lõi ka klubi värskeim ost Gonzalo Higuain. “Higuain muutub aina paremaks, ta oli klubisse tulles kimpus seljahädaga, aga tegemist on hea palluriga ning ta sobib väga kenasti koos Edeniga [Hazardiga] platsile,” kiitis ta oma endist hoolealust, kellega koos tõusti Napoli fännide südametesse.

scroll to top