fbpx
Close

Aubameyang selgitas, millises rollis on ta parim

Avatar

Henrikh Mkhitarjan (paremal). Foto: Action Images/Reuters/Scanpix

Eelmisel hooajal Arsenalile väärt täienduseks tulnud Pierre-Emerick Aubameyang on löönud kiiremini 25 Premier League’i väravat kui klubi legendid Ian Wright ja Thierry Henry. Gaboni koondislane selgitas, et ta tunneb end kõige mugavamalt tipuründajana.

Suur Pühapäev toob meile kätte tõelise lahingu, kui kell 18 kohtuvad Manchester City ja Arsenal. Selle mängu eel rääkis Aubameyang enda eelistustest. “Mu lemmikroll on tipuründes. Mulle meeldib mängida ja äärel, aga arvan, et kõige parem olen ma ründes. Mulle meeldib mängida ka kahe ründaja formatsiooni, sest siis saab teise ründajaga erinevaid kombinatsioone luua,” ütles ta.

Aubameyang on näidanud, et koostöö Alexandre Lacazette’iga on olnud oivaline ning koos suudetakse tekitada vastaste kaitseliinile kõvasti peavalu. “Olime Prantsusmaal mängides rivaalid ning ma ei eeldanud, et meist saavad sõbrad, aga olevik on teistsugune. Kui siia tulin, siis ta andis mulle kamaluga enesekindlust, sest me ei keerutanud ning rääkisime asjadest otse. Näeme jalgpalli samamoodi ja see pani alguse meie sõprusele,” kirjeldas ta oma ründepaarilist.

Samuti pole muret, kui ananassisoengut austav gabonlane ei saa tipuründes mängida. “Kui treener tahab mind mängitada vasakul või paremal, siis pole probleemi – ma võitlen alati tiimi võidu nimel,” kinnitas ta.

scroll to top