fbpx
Close

Evertoni loots mõistab enda fännide pahameelt

Avatar

Marco Silva. Foto: Reuters/Scanpix

Marco Silva jaoks pole viimased nädalad sujunud just kõige paremini, kui eelmise kümne matšiga on võidetud vaid neljal korral ja kaotatud ülejäänud, muuhulgas üllatuslik allajäämine Millwallile. Peatreener sõnas pärast 1:3 kaotust Wolvesile, et mõistab teda ja tiimi välja vilistanud fännide pahameelt.

Everton kaotas oma hingamise ja hea rütmi juba detsembrikuu alguses, kui Merseyside’i derbi lõppes dramaatilise viimase minuti väravaga, mis tõi Liverpoolile ülitähtsa võidu. Seejärel hakati komistama ning kirsiks tordil oli Tottenhamil koduväljakul saadud 2:6 kaotus.

Silva tunnistas, et tiim suudaks paremini mängida ning kõik eeldused on selleks olemas. “Kaotus oli ilmselge pettumus ning pakume oma vastastele võimalusi avasüli. Me polnud nende vastu piisavalt agressiivsed ning nad kasutasid meie eksimusi ära,” rääkis ta BBC-le.

Fännide pahameel on tema meelest mõistetav. “Fännid tahavad näha head mängu ja nautida pärastlõunat, samuti tahavad nad näha meid tabelis ülespoole rühkimas ja usun, et nad pole praeguse seisuga rahul. Peame edasi võitlema, et paremaks muutuda,” täheldas juhendaja.

scroll to top