fbpx
Close

Üleminekut ootav James: ma isegi ei tea, kellega on Evertonil järgmine mäng

Avatar

-James Rodriguez | Foto: AFP/Scanpix

Kolumbia koondise ründava suunitlusega mängumehe James Rodrigueze periood Evertonis näib olevat lõpusirgele jõudmas. Kui mullu juhendas klubi veel Carlo Ancelotti ja James pääses lõpuks Madridi Realist, kus tema mänguaeg oli piiratud, minema, siis nüüd on 30-aastane pallivõlur suure tõenäosusega klubi vahetamas.

Pärast Ancelotti siirdumist tagasi Reali etteotsa määrati Evertoni uueks peatreeneriks Rafael Benitez. Hispaanlasest juhendaja jaoks polnud Jamese mänguvorm piisavalt hea hooajaeelse ettevalmistusperioodi jooksul ja nii jäeti ta ka Premier League’i avamängus Southamptoni vastu sootuks koosseisust välja. Lisaks Realile varasemalt veel Müncheni Bayernit, AS Monacot ja Portot esindanud James andis hiljutises intervjuus selgelt mõista, et teda hetkel Evertoni tulevik eriti ei huvitagi.

“Arvan, et esmaspäeval hakkan treenima. Nädalavahetusel ma ei mängi. Ma isegi ei tea, kellega Everton järgmisena kohtub. Saaksite seda mulle öelda? Arvan, et see saab olema võõrsil, sest viimane mäng oli koduväljakul. Ah, nad mängivad Leeds Unitedi vastu. Võõrsil, Marcelo Bielsa juhendatava meeskonna vastu. Tegemist saab olema keerulise mänguga. Saame näha, mis juhtub, loodetavasti nad võidavad,” rääkis James Twitchi kanali vahendusel.

James käis eelmisel hooajal Evertoni eest väljakul 26 korral, lüües kuus väravat ja andes kaheksa väravasöötu. Tema teenete vastu on väidetavalt huvi tundmas AC Milan ja Madridi Atletico. “Mul on usku, et see hooaeg saab mulle olema edukas. Suured asjad ootavad mind. Praeguse ja 31. augusti (aeg, mil üleminekuaken sulgub – toim.) vahel võib kõike juhtuda. Ma ei tea, kus mängin, aga olen seal, kus asjad sujuvad hästi,” lisas James.

scroll to top