fbpx
Close

Santoses palliv Interi flopp tunneb Premier League’i vastu palavat huvi

Avatar

Foto: AFP/Scanpix

Ligi 30 miljonit eurot Interile maksma läinud ääreründaja Gabriel “Gabigol” Barbosa pakub huvi nii Evertonile, West Hamile ja Crystal Palace’ile ning itaallased loodavad mehed juba jaanuaris rahaks teha. Santoses laenulepingu alusel palliv brasiillane on enda hea vormi taasleidnud ning mängija ise soovib Premier League’i minna.

“Seal on palju tähtsaid klubisid koos tippmängijatega. Loodan, et kõik on rahul, kui jõuame kokkuleppele. Miskit pole veel kindel, aga on väga ebatõenäoline, et jään Brasiiliasse. Premier League’is on alati olnud head ründajad ning seda liigat on väga põnev vaadata. Võrdne, kiire tempoga ja dünaamiline liiga, kus on mitmeid tiitlinõudlejaid. Kvaliteeti on seal kõikjal ning seetõttu seda palavalt armastataksegi. See köidab mind väga,” rääkis Barbosa Sportsmailile.

Sel hooajal 35 kohtumisega 18 väravat kõmmutanud 22-aastane tunneb, et on teinud hea hooaja ning ta on oma peas teinud sammu edasi. “Olen muutunud küpsemaks ning mängupraktika on andnud mulle enesekindluse. Olen pallinud ja õppinud palju. Loodan, et 2019. aasta on järjekordne ilus aasta mu jaoks ning kinnitan, et mu pühendumus on maksimaalsel tasemel. Tahan mängida nii hästi, et saaksin uuesti koondisekutse. Selleks pean lööma palju väravaid nagu iga ründaja,” selgitas Gabigol.

scroll to top