fbpx
Close

Leicester peab mõnda aega Vardyta toime tulema, aga saabuda võib nimekas täiendus

Avatar

Leicester City. Foto: REUTERS/Scanpix

Inglismaa kõrgliigas suurepärast minekut näitav ja kindlalt tiitliheitluses olev Leicester City sai reedel halva uudise, kui selgus, et nende esiründaja Jamie Vardy peab minema songa operatsioonile ning inglane jääb mõneks nädalaks platsilt eemale. Küll aga on variant, et võistkonda saabub Christian Eriksen.

“Jamie Vardy jääb mõneks nädalaks eemale. Nagu teate, oleme temale viimastel kuudel toetunud ja ta on olnud fantastiline. Meil on praegu aken, mis võimaldab tal väikse operatsiooni ette võtta ja siis on ta mõne nädalaga tagasi. Selleks perioodiks on ta eemal. Tegemist on olukorraga, mis ei jäta teda väga kauaks kõrvale, vaid on tegemist kui parandusega. Ta ei suudaks sellega enam eriti kaua toime tulla. Lootsime selle ette võtta juba mõne nädala eest, aga praegu on aega see ära teha ja selgelt saame teda kasutada heas hooaja faasis, milles on ta meile väga suure mõjuga,” selgitas Leicesteri peatreener Brendan Rodgers Vardy olukorda Sky Sportsi vahendusel.

34-aastane Vardy on käimasoleval hooajal Leicesteri eest 11 väravat löönud, olles 18 mängust 15 algkoosseisus alustanud. Ainus kohtumine jäi tal vahele oktoobris 0:1 kaotusmängus Aston Villa vastu, kui tuli ravida säärevigastust.

Samal ajal on Leicester huvi tundmas 28-aastase Christian Erikseni vastu. Taani koondislane oli Tottenham Hotspuri esindades täielik põhimees, aga Milano Interisse siirdudes on poolkaitsja langenud varumängijaks. Interi poolelt on samuti öeldud, et Erikseni olukord on halb ja see vajaks lahendust. Daily Telegraph avaldas, et Leicester tahtis Erikseni laenule võtta, aga Interist tuli vastus, et talle tuleb maksta 300 000 naela suurust nädalapalka, mis käib Leicesterile üle jõu. Väidetavalt on Erikseni palganumber lausa kolm korda suurem Leicesteri kõige kõrgemapalgalistest mängijatest.

Kuigi Vardy ja Eriksen on erinevatel positsioonidel tegutsevad mängijad, siis Leicester jahib viimast eelkõige Dennis Praeti vigastuse tõttu. 26-aastane belglane jääb kolmeks kuuks platsi kõrvale reielihase vigastuse tõttu. Lisaks on Leicesteri puhul veel mainitud 22-aastast Martin Ödegaardi, kes Madridi Realis endiselt pildil pole. Kõlavamalt on norralast aga seostatud hoopis Londoni Arsenaliga.

scroll to top