fbpx
Close

PSG peatreener Pochettino avaldas üllatava fakti Messi kohta

Avatar

Zinedine Zidane ja Mauricio Pochettino (taga). Foto: AFP/Scanpix

Hiljuti Pariisi Saint-Germaini peatreeneriks määratud Mauricio Pochettino rääkis intervjuus Cadena Cer’ile, et Lionel Messi oli aastate eest lähedal laenulepingule Espanyoli ridadesse, mille puhul on tegemist sarnaselt Barcelonale Hispaania kõrgliigas tegutsev klubi.

33-aastane Messi on kogu oma mängijakarjääri Barcelonas veetnud, olles seal 753 mänguga 648 väravat löönud. Argentiinlase kaasmaalane, endine Tottenham Hotspuri loots ja praegu PSG-d juhendav Mauricio Pochettino avaldas nüüd, et Messi teenete vastu tundis aastate eest huvi teine Kataloonia klubi Espanyol ja laenuleping oli üpris lähedal. Pochettino ise oli Espanyoli peatreener 2009-2012, mille jooksul võitis 161 mängust 53. Sealt edasi siirdus mees Inglismaale Southamptonit juhendama.

“Messi oli peaaegu hakkamas Espanyoli eest mängima, laenuleping oli praktiliselt tehtud. Mu unistus oli alati juhendada parimaid mängijaid, nii Espanyolis kui Southamptonis. See tehing oli peaaegu tehtud. Aga seejärel tegi ta hiilgava esituse Joan Gamperi karikamängus ja Barcelonas muudeti meelt. Olen Messiga sellest ajast alates tihti rääkinud. Meile mõlemale meeldib Newell’s Old Boys (Argentina kõrgliigas tegutsev jalgpalliklubi – toim.),” ütles Pochettino.

scroll to top