fbpx
Close

Tagasi Euroopasse? Endine Madridi Atletico mängumees on Premier League’i võistkonna radaril

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

2012-2015 AS Monacot ja 2015-2018 Madridi Atleticot esindanud belglasest ääreründaja Yannick Ferreira Carrasco võib Euroopasse naasta, sest temast on Sky Sportsi teatel huvitatud Crystal Palace.

Carrasco on 2018. aasta veebruarist pallinud Hiina Superliigas Dalian Yifangis, kuhu mõistagi läks mees suurema palga pärast. Tänavuse hooaja eel oli Londoni Arsenal huvi üles näitamas, aga takistuseks sai just 26-aastase Belgia koondislase palk, mis oli samas suurusjärgus, nagu ta Hiinas teenib. Yinfangiga on tal veel kahe aasta jagu lepingut alles ning arvatakse, et üleminek saaks toimuda juhul, kui keegi huvilistest võtaks ta esialgu laenule ning lepingus oleks juures punkt, mis võimaldaks Carrasco mängijaõigused hiljem välja osta.

Sky Sports vahendab, et Premier League’is hetkel 11. kohal paiknev Crystal Palace on tõepoolest Carrascost huvitatud, aga järjekordselt takistab läbirääkimisi palganumber. Väidetavalt teenib ta Yifangis 180 000 naelsterlingu suurust nädalapalka ja ainus viis, et üleminek teoks saaks, oleks leppida väiksema palgaga. 14 vooru enne hooaja lõppu on Crystal Palace 30 punkti peal ja Euroopa liigasse viiv koht on nii vaid nelja punkti kaugusel, mistõttu oleks Carrasco-sugune täiendus igal juhul suureks abiks.

scroll to top