fbpx
Close

Arteta võtab Inglismaa karikasarja tõsiselt: Arsenal peab hakkama jälle võitma!

Avatar

December 29, 2019, London, United Kingdom: Arsenal's Mikel Arteta during the Premier League match at the Emirates Stadium, London. Picture date: 29th December 2019. Picture credit should read: David Klein/Sportimage(Credit Image: © David Klein/CSM via ZUMA Wire)

Londoni Arsenali peatreener Mikel Arteta rääkis enne esmaspäeval toimuvat Inglismaa karika neljanda ringi kohtumist Bournemouthiga, et kuigi Premier League peaks olema prioriteet, siis ka sellesse võistlussarja suhtutakse täie tõsidusega.

“Võitleme igas võistlussarjas, millesse oleme veel kaasatud. Tean, mida klubile selle sarja võitmine tähendab ja peame võidureele tagasi saama. Peame saama sinna ülesse tagasi ja kõik peaksid meist rääkima. Peame igat võistlussarja ära kasutama, et seda püüda ja teha. Paljud asjad on muutunud, mida soovisingi ellu viia, mitte ainult mängijate osas, aga ka klubi kultuurses pooles. Näen arengus väga häid märke. Tegemist on mitmete asjadega meie mängustiili ja ka meie endi stiiliga seoses, isegi kui olud mõningates mängudes on selle eeldatust veidi raskemaks muutnud. Aga üldiselt näen seda suunda, mida kuu aja eest soovisin,” ütles Arteta.

“Arvan, et üks kõige tähtsamaid asju on luua taas side fännidega. Tükk aega on möödas, kui nägime sellist fännide reaktsiooni ja toetust, nagu 2:2 viigimängus Chelsea vastu. See oli nii mõneski mõttes uskumatu. See toetuse hulk, mida nad andsid, oli rasketes oludes uskumatu ja ma olen niivõrd uhke, et nad tunnevad end meeskonnale veidi lähemana.”

scroll to top