fbpx
Close

Mourinho süüdistab Interit: Erikseni tehingust ei peaks veel 25. jaanuaril juttu olema

Avatar

Christian Eriksen. Foto: AP/Scanpix

Tottenham Hotspuri peatreener Jose Mourinho kritiseeris Milano Interi osapooli, kes on Christian Erikseni üleminekuga nii hilja peale jäänud.

27-aastase Erikseni saaga on juba mitmeid kuid väldanud ning lõpuks paistab see olevat läbi saamas, kui Inter on ta enda ridadesse toomas. Küsimus oli viimasel paari nädalal üleminekusummas. Nimelt soovis Tottenham saada 20 miljonit eurot, aga Inter tõi pidepunktina välja Erikseni lepingu, mis suvel lõpeb ja taanlasest saab vabaagent. Lõpuks Inter siiski nõustus selle summaga, kuid La Gazzetta dello Sport tõi välja, et esimene kohtumine leidis aset juba 22. novembril. Inglismaa karikasarja laupäevases mängus Southamptoni vastu Eriksen Tottenhami koosseisu ei kuulunud, aga reisis meeskonnaga siiski mängule kaasa. Mitmed väljaanded on kirjutanud, et poolkaitsja on esmaspäeval meditsiinilise ülevaatuse läbimas ja see tõstataski küsimusi, miks on Eriksen endiselt Inglismaal.

“Ma ei tahaks midagi öelda. Tahan lihtsalt öelda, et seda olukorda ei peaks 25. jaanuaril olema. See pole Tottenhami süü, et oleme 25. jaanuaril sellises olukorras. Saan vaid öelda, et sellest ajast alates, kui saabusin, on Eriksen väga professionaalselt käitunud nii minu kui meeskonna suhtes. Tottenham on viimane, keda selles olukorras süüdistada, aga pole tore olla 25. jaanuaril sellises olukorras,” rääkis Moruinho pärast mängu Southamptoniga, kellega tehti 1:1 viik.

scroll to top