fbpx
Close

Conte kritiseeris meediat: te väidate, nagu oleksime pool Madridi Reali ostnud

Avatar

Antonio Conte. Foto: Action Images - Reuters/Scanpix

Milano Interi peatreener Antonio Conte sattus sõnasõtta ajakirjanikega, kes tõid välja, et klubi on paljudest mängijatest huvitatud, mille peale itaallasest loots reageeris üpris teravalt.

Interiga liitus hiljuti Manchester Unitedist Ashley Young ja Londoni Chelsea aegadel Conte üheks võtmemängijaks olnud Victor Moses, kes seni viibis laenul Istanbuli Fenerbahces. Kõigi eelduste kohaselt peaks saabuma veel ka 2013. aastast Tottenham Hotspuris palliv keskväljamees Christian Eriksen ning lisaks peetakse võimalikuks, et Chelseast tuuakse prantslasest ründaja Oliver Giroud.

“Klubi direktor väljendas end väga selgelt: uued mängijad saavad saabuda vaid siis, kui teised on müüdud. Seega on tegemist vägagi tasakaaluka üleminekute perioodiga. Mõned nendest mängijatest pole pikka aega aktiivsed olnud, mistõttu peame neile aega andma, et vormi koguda. Meeskonnas üldiselt jääb puudu kogemusest ja pole neid koostisosi, mis lubavad sul võita, ilma et jalg gaasipedaalil poleks. Peame alati täiskiirusel toimetama. Nüüdseks oleme juurde toonud Ashley Youngi, et katta ära Kwadwo Asamoahi vigastusperiood ja võtsime laenule Victor Mosese, sest Valentino Lazaro lahkus. Püüame mehitada mitmeid positsioone võistkonnas,” rääkis Conte.

“Te meedias käitute justkui oleksime pool Madridi Reali palganud, aga see pole õige sõnum. Homme (täna – toim.) on hädaolukord, sest Antonio Candreva on kaartidega väljas ja võimalik, et Young alustab. Meie idee on alati rünnakule minna, isegi kui lööme esimese värava. Peame püüdma teist väravat lüüa ja mitte lihtsalt kaitsta seda ainsat. Fakt, et võõrsil Lecce vastu viik liigitub negatiivse tulemuse alla, näitab seda, kui palju on Inter võrreldes eelmise hooajaga edasi jõudnud. Peame maa peal püsima, olema tagasihoidlikud ja võtma viik õigel viisil vastu. Inimesed endiselt ignoreerivad mind, kui väidan, et meie teekond alles algab, aga oleme saavutanud nende kuue kuu jooksul usutavuse ja see on positiivne. Me ei tohi kaotada reaalsustaju.”

scroll to top