fbpx
Close

Mis on Jalgpall24 Fantasy liigaliidri Eino Puri edu saladus?

Avatar

Mohamed Salah (keskel). Foto: AP/Scanpix

Fantasy Premier League’i Jalgpall24 liiga edetabelit juhib Norras Nybergsundi klubi kaptenina mängiv Eino Puri. Poolkaitsja jagas meiega lahkesti enda mõtteid ning edu saladust. Tuleb välja, et asja võlu on õnnes ja kannatlikkuses!

Puri tiim Purikad on pärast kahte mänguvooru noppinud 144 punkti ja edestab teist kohta 18 punktiga. Nagu näha, siis tiimis on kaks Fulhami, kaks Liverpooli ning nende rivaali Evertoni mängijat. Suurest Nelikust on võetud Mohamed Salah ja Harry Kane, punkte on oma hinna kohta hästi toonud ka Raul Jimenez.

Läinud voorus kogus ta märkimisväärsed 86 punkti, edestades liiga keskmist lausa 36 punktiga. Nagu näha, siis Salahi kapteniks määramine tõi kokku 16 punkti, Trent Alexander-Arnoldi ilus karistuslöök Watfordi vastu 14 ning sümboolsesse koosseisu jõudnud Aleksandar Mitrovic 13 punktiga.

Mida arvas viiel korral Eesti koondist esindanud Puri enda heast nädalast? “Eelmine voor läks tõesti kuidagi hästi. Enne eelmist vooru vahetasin kaitsest välja Ryan Bertrandi ja asendasin Seamus Colemaniga. Üldiselt muudan siis kui keegi on vigastatud või ei saa enam mänguaega,” ütles ta Jalgpall24-le. Ta lisas, et Iganädalaselt muidu vahetusi ei teegi ning kui üks voor läheb kehvasti, siis kohe vahetusi tegema pole mõtet hakata. “Üldiselt lihtsalt vaatan, kes mängib ja toob punkte – selle katsun võtta,” võttis ta asja kokku.

Võib järeldada, et tuleb enda meeskonda usaldada ning võimalusi anda, aga kui mängija enam palliplatsile ei saa või on sootuks vigastatud, on aeg muudatusteks.

Arvad, et oled Eino Purist, Pelle Pohlakust, Rauno Sappinenist ja Karl Möölist parem? Tõesta seda ja liitu liigaga alloleval lingil!

https://fantasy.premierleague.com/?autojoin-code=5704320-1275715

scroll to top