fbpx
Close

Sampdoria klubi omanik: unustage see hooaeg lihtsalt ära

Avatar

Soccer Football - Serie A - Cagliari v Lazio - Sardegna Arena, Cagliari, Italy - December 16, 2019 Lazio's Joaquin Correa in action with Cagliari's Ragnar Klavan REUTERS/Alberto Lingria

Sampdoria jalgpalliklubi omanik Massimo Ferrero, kelle võistkonnast mitmed liikmed suutsid hiljuti koroonaviiruse seljatada, usub, et tänavune hooaeg tuleks ära lõpetada ja töötada selle nimel, et järgmine õnnestuks suurepäraselt.

Itaalia jalgpalliliit ja Serie A on üksmeelele jõudnud, et käimasolevat hooaega ei tuleks veel lõpetada, kuigi koroonaviiruse puhang pole Itaalias veel taandumas. Hollandi kõrgliiga otsustas näiteks hooajale punkti panna ja 68-aastase Ferrero arvates peaksid nemad sama tegema.

“Lollitame end seni, kuni keegi ütleb meile, et vaktsiin on olemas ja siis me rahuneme. Selle asemel, et öelda “hakkame uuesti pihta”, on parem kerida käised üles ja teha edukas 2020/21 hooaeg. Näiteks mis saab, kui mõni mängija nakatub viirusesse? Kas me saadame ta karantiini või võtame seda, nagu ta oleks end vigastanud? Ja kuidas te eeldate, et see mängija jääb hotelli 30 päevaks karantiini? Ta pole kodustes tingimustes,” rääkis Ferrero Rai Radio vahendusel.

“Meeleldi võiks hooaeg uuesti peale alata siis, kui meile on ühel hetkel antud kindlustunne ja mõistlikud ettepanekud on paika pandud. Kui seda teeme, siis on kuupäevadeks 11. või 18. mai. Sellisel juhul peame kaks või kolm mängu nädalas pidama ning mängima ka augustis. Kas peaksime peale seda andma poistele puhkuse, et alustada uue hooajaga oktoobris? Ja Euroopa meistrivõistlused juunis (Ferrero tõenäoliselt polnud kursis, et 2020. aasta EM-finaalturniiri lükati aasta võrra edasi – toim.)? Ülemineku periood on liiga lühike.”

scroll to top