fbpx
Close

Ronaldo Juventuse seisust Meistrite liigas: oleme pettunud, aga kordusmänguks jagub meil enesekindlust

Avatar

football, Serie A TIM Championship 2019-20 SAMPDORIA- JUVENTUS 1-2 in the picture: CR7 RONALDO CRISTIANO//IPAPRESSITALY_1724.8239/1912231004/Credit:Fototricarico / IPA/IPA/SIPA/1912231009

Torino Juventuse tähtmängija Cristiano Ronaldo ütles sarnaselt teistele klubi asjaosalistele, et Meistrite liiga kaheksandikfinaali avamängu kaotus Lyoni Olympique’ile on pettumustvalmistav, kuid samas usutakse, et siit paarist minnakse ise edasi.

Juventuse peatreener Maurizio Sarri heitis omadele ette, et pall liikus liiga aeglaselt ja meeskond polnud piisavalt agressiivne. Väravat nii ise kirja ei saadudki ja Lyoni poolelt lõi ainsa 31. minutil Lucas Tousart.

“Sellised asjad võivad juhtuda, see on jalgpall. Me pole õnnelik selle kaotuse üle, aga see on loomulik osa. Kõik Meistrite liiga mängud on rasked. Oleme pettunud, kuid teine mäng toimub kodus ja meil on selleks enesekindlust. Suudame seisu muuta ja kvalifitseeruda, aga meie prioriteet on võita järgmine mäng ja Meistrite liiga tuleb hiljem. Oleme rahulikud, keskendunud ning valmis järgmiseks mänguks Milano Interi vastu,” ütles Ronaldo Sky Sport Italia vahendusel.

scroll to top