fbpx
Close

Messi ja Ronaldo ühte klubisse? Beckham lööks maailma kahe parima jalgpalluriga käed

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

Jalgpallimaailma üks legendaarsemaid poolkaitsjaid, endine Inglismaa koondislane David Beckham sooviks enda valduses olevasse Miami Interisse ühel päeval tuua nii praeguse Barcelona staari Lionel Messi kui ka Torino Juventuses palliva Cristiano Ronaldo.

Kahe aasta eest asutatud Miami Inter teeb USA kõrgliigas MLS-is debüüdi 2. märtsil Los Angeles FC vastu. Klubil ambitsioonidest puudust pole ning juba pikemat aega on räägitud, et nende radaril on Uruguay koondise ründemehed Luis Suarez ja Edinson Cavani. 2007-2012 ka ise MLS-is Los Angeles Galaxy hingekirja kuulunud Beckham andis nüüd aga veelgi jõulisema vihje, et Lionel Messi ja Cristiano Ronaldo võivad mõlemad Miami klubi särki hakata kandma.

“Usume sellesse koosseisu, mis meil on. Oleme väga rahul nende mängijatega, kes meil on kasutada. Aga oleme rääkinud ka sellest, kas meil on võimalus tuua meie linna Euroopa suuri nimesid. Kui jah, siis teeme seda. Iga meeskond maailmas tahaks enda ridadesse Messit ja Ronaldot, kuid oleme alati rääkinud, et erineme kõigist teistest. Olen kindel, et iga teine omanik räägiks sama juttu. Seda püüamegi teha ja kui meil on võimalus tuua tuntuid nimesid, siis on see suurepärane. Meil on vedanud, et meie taga on omanikering, kellel on visioon ja tahtmine õnnestuda ning konkurentsiisu, millistele kohtadele tahame parimaid mängijaid,” rääkis 44-aastane Beckham ESPN-i vahendusel.

scroll to top