fbpx
Close

Rodgers teeb imesid – Arsenal kotis, belglasest talent skooris esmakordselt peaga ja sai veel Vardylt kiita

Avatar

Jamie Vardy ja Nathaniel Clyne. Foto: Reuters/Scanpix

Endine Celticu ja Liverpooli peatreener Brendan Rodgers on Leicesteri kenasti mängima pannud. Täna üllatati esineliku kohta noolivat Arsenali lausa 3:0 skooriga, saades kiita ka ründetuusalt Jamie Vardylt. Eriti terav on laenul olev belglasest keskväljatalent Youri Tielemans, kes tegi täna enda suhtes ajalugu.

Liverpooliga Premier League’i tiitlile ülilähedale jõudnud Rodgers on oma taktika poolest Leicesterile väga sobilik, mängides kontrarünnakute ja agressiivse pressi peale – just need kaks omadust tõid sinisärkidele üllatuslikult ka Premier League’i tiitli ja kirjutas nad vutiajalukku.

“See oli meie jaoks suur võit. Skoorisime suure tiimi vastu kolm väravat ja sellised esitused on alati suur nauding. Lõin täna oma esimese peaga värava. Mängisime mõlemad poolajad hea tempoga ning näitasime väärt taset,” ütles poolkaitsja Tielemans Sky Sportsile.

Vardy kiitis värava löönud Tielemansi, kelle kohta fännid hüüavad, et las Leicester ostab ta ära ja Rodgersit, kes on tiimile eluvaimu jälle sisse puhunud. “See, millise tempo ja agressiivsusega me mängime, annab meile võimalusi võita palli vastase poolelt ning saame kohe nende kaitseliini taga olevat ruumi rünnata. Näiteks teadsime, et Arsenal mängib kõrge kaitseliiniga ja saame neid seal haavata. Ootame kohtumist Manchester Cityga ja püüame võtta nii palju punkte kui võimalik,” ütles inglane.

scroll to top