fbpx
Close

Sarri: tahan Chelseasse jääda ning kahe aastaga nad tiitliheitlusesse tõsta

Avatar

Maurizio Sarri. Foto: Imago/Scanpix

Eelmisel suvel Napolist Chelseasse siirdunud itaallane Maurizio Sarri sai oma debüüthooaja kenasti käima, kuid vormikõvera langus pärast mõne kuu pikkust sära pani tema jalgealuse värisema. Kõigest hoolimata loodab, et 0:6 allajäämine Manchester Cityle ja mõned kahvatud esitused ei ajenda klubi juhtkonda teda vallandama.

Samuti seostatakse teda mitmete Itaalia kõrgliiga klubidega, ent Sarri on kindel, et soovib Londonis jätkata ning oma ülesannet edasi täita. “Premier League on imeline ja ma soovin siia jääda. Soovin jääda Chelseasse, sest tase on vägagi kõrge. Siinsete staadionite atmosfäär on tõeliselt suurepärane ning liiga on vägagi fantastiline. Tahan siia jääda,” ütles ta Sky Sportsile.

Samuti on ta veendunud, et suudab Manchester City ja Liverpooliga sammu pidada. “Olen kindel, et kahe hooaja pärast oleme neil kannul. Ma samas pole nii kindel selles, et kahe hooaja pärast oleme neist paremad. Näiteks kui saabusin Napolisse, siis nad olid üks hooaeg varem saanud võitjast Juventusest 24 punkti vähem.

Debüüthooajal jäime maha üheksa, teisel hooajal kuue, kolmandal nelja punktiga. Meie jaoks oli aga võimatu teha see vahe täielikult tasa, aga kolmanda hooaja lõpul olime sellele väga lähedal,” meenutas ta oma eelmist hooaega, kus oldi Juventuse hegemoonia murdmisele tõeliselt lähedal.

scroll to top