fbpx
Close

Real Madrid teeb juba suveks täiendusi?

Avatar

Foto: Publicdomainpictures/Pixabay

Sel suvel on väga suur tõenäosus, et Real Madrid teeb ründeliini mitmeid täiendusi: nimekirjast on läbi jooksnud Eden Hazard, Paulo Dybala, Neymari ja Mauro Icardi nimed, kui suurtele nimedele keskenduda. Loomulikult ei puudu nimistust ka Harry Kane.

Aga näib, et Inter Milan ja Tottenham võivad kergemalt hingata, sest nende ründetalismanid sel suvel veel ei lahku: Hispaania väljaanne Mundo Deportivo andis teada, et Bayerni ründaja Robert Lewandowski uus agent Pini Zahavi on olnud kontaktis PSG, Chelsea ja Arsenaliga, ent poolakas ise pole nendest tiimidest huvitatud: tema tahab Real Madridi. No okei, mõte üllas jne, aga kui reaalne värk see oleks? Esiteks on poolakal veel kolm aastat kehtiv leping ning Bayern ei soovi teda ka müüa. Mees saab väärikalt hakkama ning klubil pole otsest põhjust temast lahti öelda.

Jalgpall24: Lewandowski pigem ei lähe Real Madridi.

Roma puurivaht Alisson on kindlasti üks nendest, kes sel suvel on paljude meediaväljaannete kõmurubriigi materjaliks. On olnud jutte, et mees liigub Liverpooli ja AS Roma müüks ta minimaalselt 55 miljoni euroga, kuid Liverpool ei suutnud eellepingut veel ära vormistada ehk diil kukkus läbi. No okei, punti on veel hüpanud liigarivaal Napoli, kes jääb väga suure tõenäosusega ilma puurivaht Pepe Reinast, kes olla liitumas AC Milaniga.

Jalgpall24: Romal on mõttekam müüa teise liigasse, siis ei muutu otsene konkurent tugevamaks. Pigem ei lähe Napolisse.

Arsenal ja Liverpool on Alissoni asemel uurimas, kuidas läheb Atletico Madridi puurilukul Jan Oblakil ja kuidas talle meeldiks mängida Premier League’is. Väljaostuklausel on 100 miljonit eurot ja Atleticol pole hetkel vaja müüa. Nii et köhigu pappi või puhaku jalga.

Jalgpall24: 😀 Arsenal ja 100 milli puurivahi eest? Te ju teate vastust, eks.

Everton on valmis maksma Jack Wilshere’ile 10 miljonit eurot liitumistasu, et suvel vabaagendiks saavat inglast endale meelitada. Tottenham võib Son Heung-Mini rahaks teha ja Wolverhampton ning Arsenal noolivad AC Milani ründajat Andre Silvat.

Jalgpall24: Wilshere – miks mitte? Saab Walcottiga koos madistada; Son on asendatav mängija ja silm on peale pandud Fulhami vägevale talendile Ryan Sessegnonile, kes mängib sama positsiooni, mis Son; Andre Silva on mänguaega saanud üpris vähe, kuid klubil oleks patt teda minna lasta. Arsenal ei osta VEEL üht ründajat, kammoon.

 

scroll to top