fbpx
Close

Meistrite liiga veerandfinaalpaarid on selged, ent tekib küsimus – kas tõesti on loosimisel külmad ja kuumad pallid?

Avatar

Foto: AFP/Scanpix

Bayern München – Sevilla
Barcelona – AS Roma
Real Madrid – Juventus
Liverpool – Manchester City

Nagu näeme, siis Hispaania klubisid omavahel kokku ei loositud. Jälle. Inglismaa klubid aga küll ning Roma ja Juventus said vast ebameeldivaimad vastased üldse. Ei imesta, kui kuumad-külmad pallid olid ka selles loosimises rolli mängimas.

Mis-kes edasi?
Bayern 90 %
Barcelona 80 %
Real Madrid 70 %
Manchester City 70 %

Ühtegi väga tasavägist paari ei tulnudki. Jah, Liverpool tegi koduväljakul Manchester Cityle säru, ent Meistrite liigas on motiveeritus kindlasti teisest klassist ja City on tasemelt Liverpoolist üle.

Okei, aga Real – Juve? Ikkagi läinud hooaja finaali kordus ju. Real võttis läinud kevadel oma ja võtab ka nüüd, sest erinevalt Juventusest on Real säilitanud oma taseme. Juventus jäi suvel ilma megahooaja teinud Dani Alvesest ja paremkaitsja kohal haigutab tühjus või vanameister Stephan Lichtsteiner. Tema vs Cristiano Ronaldo? See Ronaldo, kes Meistrite liigas on kui mees teiselt planeedilt? See tuleb kole vaatepilt, kuidas Ronaldo lihtsalt seda kaitseliini rappima hakkab. Nagu lind nokiks loomaraibet.

Barcelona on paberil ja klassilt Romast kindlasti üle. Roma kaitseliin vaatas loosi hirmuga ning ei imesta, kui mõne mängija närv ütles nii üles, et pani pärast Barcelona silti nähes peldikusse oksendama. Ikkagi tuleb Lionel Messit ju taltsutada.

Bayernil hea rahulik tiks. Sevilla oli kohutavast Manchester Unitedist küll parem, ent Bayern on täiesti teist masti tiim ka, eriti praegu. Jupp Heynckes teeb Sevillaga uut ja vana. Ennustan, et Sevilla lööb maksimaalselt ühe värava ja Bayern lööb… kuus. Miinimum.

scroll to top