fbpx
Close

Manchester United edenes FA karika poolfinaali. Kas kaotusest Sevillale võeti õppust?

Avatar

Foto: Action Images via Reuters/Scanpix

Nädala alguses langeti välja Meistrite liigast ja peamiseks põhjuseks arglik ja liigselt ettevaatlik, võib isegi öelda, et munadeta mängupilt Sevilla vastu. Manchesteri punane leer oli šokis, sest edasipääs pidi nii hõlpsalt kindlustatav olema, aga võta näpust. Nii ei läinud.

Eile kohtuti FA karika veerandfinaalis Brightoniga. Enne mängu loodeti, et tiim näitab maailmale tõelist jõudemonstratsiooni ning Brightonist rammitakse lihtsalt läbi. Tegelikkus oli veidi veenvam, kuid peatreener Jose Mourinho oli mõne vangerduse ka teinud, mis kaasa aitas. Poolkaitses oli Nemanja Matic – Scott McTominay keskkaitsepaar, kes on koos üpris viisakalt hakkama saanud, Marouane Fellaini tuli mängu alles mängu lõpufaasis.

Aga mängust. Avapoolaeg oli paras loksutamine, kuigi Matici superpass Romelu Lukakule oli belglasele meelepärane saak ja koksas peaga kindlalt väravasse. Teise poolaja algus oli tempokam, kui Brighton hakkas aina enam häid võimalusi saama. Sergio Romero, kes mängib FA karika mängudes, oli ülesannete kõrgusel ja tegi mitmeid häid tõrjeid. Oli näha, et mees nautis väljakul olemist.

Üldiselt võib väita, et midagi suurepärast ei olnud, mängupilt oli tuim ja lihtsalt võeti jõuga see võit ära.

 

scroll to top