fbpx
Close

Ravanelli: kui Marseille mind palkab, siis tahan klubisse Higuaini tuua

Avatar

Foto: LaPresse/Scanpix

Tänavusel hooajal Prantsusmaa kõrgliigas teisel kohal lõpetanud Olympique de Marseille plaanib senise spordidirektori Andoni Zubizaretta teenetest loobuda. Soovist seda ametit pidama hakata on teada andnud endine Torino Juventuse ja Itaalia koondise ründaja Fabrizio Ravanelli, kes väidetavalt on võimeline tooma Marseille’sse nii mõnegi tuntud nime.

Erinevalt 58-aastasest hispaanlasest Zubizarettast, kes mängijana muuhulgas kaheksa hooaega Barcelonas pallinud, on 51-aastasel Ravanellil Marseille’ga täiesti seos olemas: Prantsusmaa üht tippklubi esindas ta perioodil 1998-2000 ja lõi seal 64 liigamänguga 28 väravat. Koroonaviirusest tingitud pausi tõttu otsustati Ligue 1’i hooaeg lõpetada ja kui meistriks krooniti Pariisi Saint-Germain, siis nende järele platseerus just Marseille. See omakorda tähendab, et algaval hooajal ollakse Euroopa tugevaimas klubisarjas esindatud ning Ravanelli tahaks esmalt Juventusest argentiinlasest ründaja Gonzalo Higuaini sinna tuua.

“Kas ta (Higuain) tuleks? Ma ei tea! Temast võib saada Marseille’ jaoks tähtis mängija Meistrite liigas. Võimalik, et ta lahkub Juventusest. Ta on 32-aastane ja samuti on võimalus, et tehing tehakse ära laenulepingu alusel. Olen veendunud, et suudan palgata mängijaid, kes suudavad Velodrome’i (Marseille kodustaadioni nimi Stade Velodrome – toim.) kujutlusvõime omaks võtta. Hoolimata sellest, et ma pole varem olnud spordidirektor, on mul mitmeid kontakte mitmetes suurtes klubides. Ja kui Marseille’l pole raha uusi mängijaid tuua, siis miks poleks Fabrizio võimeline tooma olulisi mängijaid laenule?” rääkis Ravanelli L’Equipe du Soir’ vahendusel.

Samas ei soovi Ravanelli Marseille’ juhtkonnale ka peale käia. “[Klubi presidendile] Jacques-Henri Eyraud’le ma ei helista. Kohtusin temaga uue Stade Velodrome’i avamisel ja rääkisime tol korral. Ma pole temaga ühendust võtnud. Tal on palju asju teha, kuid ta teab, et tahan tulla Marseille’sse tagasi ja klubi heaks töötada. Ta teab, et olen klubi jaoks saadaval.”

scroll to top