fbpx
Close

PSG peatreener: Neymar ja Mbappe motiveerivad teineteist

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

Prantsusmaa tippklubi Paris Saint-Germaini sakslasest peatreener Thomas Tuchel rääkis pärast viimast liigamängus teenitud 4:1 võitu Amiensi üle, et meeskonna kaks suurimat staari Neymar ja Kylian Mbappe tegutsevad väljakul ühtse tervikuna ja mitte individualistidena.

“Nad mängivad koos väga hästi. Nad on enesekindluse ja hea vormi tagasi saanud ning see on kõige tähtsam. Nad teevad kaitsetööd suure intensiivsusega ja on koos ohtlikud, sest neile meeldib koos mängida. Nad puutuvad väljakul väga tihti kokku ja sellist mängupilti tahamegi näidata. Tahame, et platsil oleks kümme kaasosalist. Mis saaks parem olla? Võib-olla sellist joont hoida, ma ei tea. Meil peab olema samasugune vaim ja stiil, samasugune nälg, et võita, teha skoori ja teha koostööd, kui hooaja teine pool algab,” rääkis Tuchel.

“See on väljakutse igaks mänguks – olla väljakul ja teha koostööd. See annab peale mängu rahulolu ja meie fännid tunnevad seda. See annab samuti palju energiat. Näiteks Neymar peale 88. minutit teeb teisel pool väljakut kaitsetööd ja paneb vastaste sööduliine kinni. Ta jookseb kaitses palju, mis on imeline. Tal on hea periood käsil. Neymar motiveerib Mbappe’d ja Mbappe Neymari, mis on hea. Mängime ühtse meeskonnana. Meie väljakutseks on sellist vaimu ja mängustiili hoida.”

scroll to top