fbpx
Close

PSG kapten Silva avaldas, miks Ibrahimovic AC Milanist lahkus

Avatar

Thiago Silva (vasakul) ja Zlatan Ibrahimovic. Foto: AFP/Scanpix

Prantsusmaa tippklubi Paris Saint-Germaini keskkaitsja ja võistkonna kapten Thiago Silva ütles France Footballi vahendusel, et Zlatan Ibrahimovic lahkus 2012. aastal AC Milanist just tema tõttu.

Ibrahimovici ja Silvaga mehitatud Milan lõpetas 2010/11 hooaja Itaalia kõrgliigas teisel kohal võitmatuks jäänud Torino Juventuse järel. Rootslasest ründaja lõi seejuures 35 väravat. PSG tõusuks peetakse just kahe mängumehe palkamist, kuigi 35-aastase Silva sõnul oli reaalne variant, et kumbki neist poleks Prantsusmaale läinud.

“Mäletan, et Ibrahimovic helistas mulle ja küsis: “Kas sa tõesti liitud PSG-ga?” Ma vastasin: “Jah, just kirjutasin lepingule alla.” Seejärel ütles ta: “Ma ei tee nalja! Kui sa ei lähe, siis ma ei sõlmi lepingut. Ja kui sa valetad mulle, siis leian su üles!” meenutas brasiillane humoorikat vestlust.

Silvast ja Ibrahimovicist tõenäoliselt enam klubikaaslasi ei saa. Arvatakse, et esimene on pärast PSG perioodi kodumaale naasmas või karjääri lõpetamas ning Ibrahimovic on küll kõigi eelduste kohaselt juba käimasoleval hooajal Euroopas klubijalgpalli jätkamas, aga mitte Prantsusmaal.

scroll to top