fbpx
Close

Guardiola agent vastas Bayerni kuulujuttudele: Pep tunneb end Manchesteris hästi

Avatar

Pep Guardiola kohtunikku kirumas. Foto: Reuters/Scanpix

Müncheni Bayern on kinnitanud, et nende peatreenerina on selle aasta lõpuni ja tõenäoliselt kogu käimasoleva hooaja pärast Niko Kovaci vallandamist jätkamas Hans Flick. Samas on kaugem tulevik selles osas selgusetu ning ühe variandina on spekuleeritud, et Pep Guardiola naaseb Saksamaale, kuid tema agent Josep Maria Orobitg lükkas need jutud ümber.

Guardiola juhendas Bayernit aastatel 2013-2016 ning võitis seal kõik peale Meistrite liiga. Seejärel on 48-aastane mees Manchester City eesotsas olnud ja võitnud veel seitse karikat, mille seas kaks Premier League’i tiitlit, kuid endiselt on jäänud Euroopas edu saavutamata. Bayerniga seostati mitmeid tuntud nimesid, kelle seas Thomas Tuchel, Massimiliano Allegri, Erik ten Hag, Jose Mourinho ja Arsene Wenger, kuid kõik nad on ühel või teisel põhjusel praeguseks kandidaatide seast väidetavalt ära langenud. Seejärel käis läbi Guardiola nimi, kuid on selge, et paari lähima aasta jooksul seda ilmselt ei juhtu.

“Jalgpallis pole midagi kindlat, aga rääkisin eelmisel kolmapäeval Pep’iga ja kõik on sama: ta tunneb end Manchester Citys hästi ja ka Manchesteri linnas. Tal on leping 2021. aasta 30. juunini. Mitte keegi peale meedia pole tema tuleviku osas minuga ühendust võtnud,” rääkis Orobitg Goal.com-i vahendusel.

scroll to top