fbpx
Pealeht / Varia / “Otsi Müllerile õige roll või jäta ta üldse koondisest välja!”
Foto: Imago-Defodi/Scanpix

“Otsi Müllerile õige roll või jäta ta üldse koondisest välja!”

1990-ndal Saksamaaga maailmameistriks tulnud legendaarne poolkaitsja Lothar Matthäus ei saa koondise peatreenerist Joachim Löwist aru. Nimelt mängitab ta Bayern Müncheni ründajat Thomas Müllerit äärel, kuid ta pole seal efektiivne. Matthäus tegi Löwile selgeks, kus peab ründajat tegelikult mängitama.

Kontserni Sky spordirubriigis kolumnistina toimetav Matthäus on kindel, et Müllerist pole paremal äärel mingit kasu ja see on täielik raiskamine. 28-aastase ründemängija kahvatu sooritus Prantsusmaa vastu oli põhjuseks, miks säärane arusaam Saksamaa vutilegendi jaoks üldse tekkis.

“Müller oli Prantsusmaa vastu paremal äärel ning see oli tema raiskamine. Tal puudub vajalik triblinguoskus ning kiirus, et olla hea äär. Thomas peab mängima kas ründaja läheduses, näoga värava suunas. Löw peaks teda mängitama seal, kus temast on enim tolku või jätku ta üldse eemale. Leroy Sane, Timo Werner, Marco Reus ja Julian Brandt on ääred, keda mängitagugi äärtel. Müller sinna nimekirja ei kuulu,” oli Matthäus oma kolumnis konkreetne.

popsport.ee

Vaata lisaks

Inglismaa võib tribüünidel toimunud möllu lõpuks tagasi saada

1989. aasta Hillsborough’ katastroofi järel võttis Suurbritannia parlament vastu seaduse, kus kõikidel staadionitel on vaid …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga