fbpx
Close

Napoli president: lähme Meistrite liigat võitma

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

Läinud hooajal Meistrite liigas grupifaasiga piirdunud ning tunamullu kaheksandikfinaalis tulevatele meistritele Real Madridile alla jäänud Napoli president Aurelio De Laurentiis pakatas optimismist, väites et selle hooaja peamiseks eesmärgiks on võita Meistrite liiga.

Karikasarjas ajaloo jooksul kaheksandikfinaaliga piirdunud Napolil on nüüd peatreeneriks mitmekordne Meistrite liiga võitja Carlo Ancelotti ning president usub tema võimekusse sajaprotsendiliselt. “Tema isiksus ja võimekus pani mind Carlot klubisse meelitama. Usun temasse meeletult,” rääkis 69-aastane filmiprodutsent.

Meistrite liiga võit näib De Laurentiisile reaalsem, sest 38 liigamängu asemel tuleb mängida peaaegu kolm korda vähem ja Euroopa karikasarja triumfiga saabuvad sadamalinna suured rahalaevad. “Selleks, et püsida konkurentsis, tuleb suurendada käivet ning tekitada rohkem raha. Näiteks Euroopas kaugele jõudmine ning ühe tiitli võitmine teeb olukorra väga heaks. See ongi tõeline eesmärk,” pakatas ta entusiasmist, kui andis Calcionapoli24-le intervjuud.

Napoli loositi surmagruppi, kus vastasteks on Prantsusmaa valitsev meister PSG, Meistrite liiga finaali pääsenud Liverpool ning Serbia au ja uhkus Belgradi Crvena Zvezda.

scroll to top