fbpx
Close

Simeone pani Courtois’ paika: ta ei saaks Atleticos algkoosseisugi!

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

Atletico Madridi tippu vedanud peatreener Diego Simeone tegi reeturliku Thibaut Courtois’ osas asja selgeks. Endine Atletico esinumber lahkus klubist Chelseasse, kuid naases lõpuks Madridi. Küll Real Madridi, mitte Atleticosse. See käik on tekitanud väga paksu verd nii Chelsea kui Madridi väiksema klubi fännide seas, kes näevad belglast kui rahaahnet reeturit. Aga mida arvab Simeone?

Mõlemad kiiprid tõusid just Atleticos maailma tippude hulka ning tahtmatult tekivad võrdlused ning arutelud, et kummal meeskonnal on ikkagi parem puurilukk. Kui Simeone külastas raadiosaadet El Partidazo de Cope, siis esitati tallegi see küsimus. “Oblak on maailma TOP3 väravavaht. Courtois ei alustaks Atletico eest, sest Oblak on temast parem,” vastas argentiinlane. 

Teemaks tuli ka Antoine Griezmanni väidetav lahkumissoov Barcelonasse, mille peatreener ümber lükkas. “Ma ei näinud kordagi seda momentigi, et ta võiks Barcelonasse minna,” kinnitas ta. Griezmanniga koos Prantsusmaa MM-i võiduni viinud Kylian Mbappet paluti võrrelda Neymariga ning kumba Simeone oma tiimiks tahaks näha? Üllatavalt võtaks ta Neymari, sest brasiillane annab tiimile rohkem juurde, Mbappe on individuaalselt meisterlikum. Tavaliselt on arvatud vastupidist.

Kunagi Milano Interis pallinud argentiinlane ei välista siiani Interisse suundumist – teemast, mis on päevakorras olnud õige mitu aastat. “Olen alati öelnud, et ühel päeval treenin Interit, kuid hetkel kogen imelisi hetki Atleticoga. Iga asi omal ajal,” kinnitas ta.

scroll to top