fbpx
Close

Kevin-Prince Boateng naases Itaaliasse pasta pärast

Avatar

Foto: Sharonang/Pixabay

AC Milani ridades Itaalia meistriks tulnud ning Meistrite liigas Barcelonale võrku sahistanud ründav poolkaitsja Kevin-Prince Boateng naases suvel Itaaliasse, liitudes Sassuologa. Kui tavaliselt tekib mängijatel mingi linnaga või jalgpallikultuuriga side, mis neid ikka ja jälle tagasi toob, siis Boateng armastab Itaalia toidukultuuri – just seal serveeritakse pastat, mis viib keele alla.

2016. aastal viimati AC Milani ridades pallinud ghanalane veetis vahepeal aega Kanaari saartel, pallides ühe hooaja Las Palmase eest ning La Ligas sai ta kirja 28 kohtumisega kümme väravat. Läinud hooajal pallis ta Frankfurdi Eintrachtis nüüdseks Müncheni Bayernisse suundunud Niko Kovaci käe all, kellega võideti ka Saksamaa karikas.

Aga Boateng on tagasi Itaalias. Ta perekond jäi Milanosse elama ning pallur tahtis oma perele lähemale kolida. “Siin riigis on pasta – väga, väga hea pasta. Käisin viimati restoranis söömas ning sealne pasta oli nii hea, et läksin otse kööki ning embasin kokka. Nii hea toit pole normaalne. Peame enda eest hoolt kandma, muidu läheb paksuks,” ütles ta Bildile. Itaalia toitu kiitis taevani ka Napoli legend Diego Maradona, kes läkski paksuks just napolitaanide oivalise pitsameisterlikkuse tagajärjel.

scroll to top