Cagliari imeline seeria jätkub: Ribery ja Boatengi koduklubile löödi viis väravat!

Ragnar Klavan. Foto: Reuters/Scanpix

Ragnar Klavani koduklubi Cagliari Calcio tõusis vähemalt ajutiselt Itaalia kõrgliigas juba kolmandale kohale, kui Fiorentina meeskond alistati pühapäeval skooriga 5:2 ning kaotusteta seeria pikenes 11 mänguni.

Marko Rog viis Cagliari 17. minutil juhtima ning Fabio Pisacane ja Giovanni Simeone tabamustest oli poolajaks eduseis 3:0. Joao Pedro 54. ja Radja Nainggolani väravatest kasvatati seis 5:0 peale ning külaliste poolelt vastas veel 75. ja 87. minutil Dušan Vlahovic. Ragnar Klavan sai kirja täismängu, Fiorentina suurimad staarid Franck Ribery ja Kevin-Prince Boateng sel korral väljakule ei pääsenud – neist esimene, endine Müncheni Bayerni mees oli vigastusega eemal ja karjääri jooksul nii Schalket, AC Milani kui ka Barcelonat esindanud Boateng jäi vahetusmeheks.

12. vooruga on Cagliari kogunud 24 punkti ja see annab tabelis kolmanda koha. AS Roma on neljandal kohal 22 punktiga ning järgnevad Lazio ja Atalanta 21 punktiga. Kõigil kolmel on veel ka 12. vooru mäng pidada vastavalt Parma, Lecce ja Sampdoria vastu.