fbpx
Pealeht / Varia / Telekommentaator leidis endale töö Barcelona skaudina
Foto: AFP/Scanpix

Telekommentaator leidis endale töö Barcelona skaudina

Kui tavaliselt liigutakse jalgpalli juurest televisiooni, siis harva juhtub ka vastupidist: nimelt sai Prantsusmaa telekanali beIN Sportsi kommentaator ja jalgpallistuudio analüütik Jerome Bigot Barcelonalt kolme-aastase lepingu ning telemees hakkab Kataloonia gigandi heaks tegema skautingut, otsides noormängijaid, kes võiksid klubile kasulikud olla, vahendab ESPN.

Bigot kuulus noorena Nantes’i noorteakadeemiasse, kuid ta ei suutnud jalgpallurina läbi lüüa. Lõpuks jõudis ta televisiooni ning 2016. aastal, kui Bigot oli beIN-is saatejuhiks, kutsus ta stuudiosse endise Barcelona palluri, praeguse spordidirektori Eric Abidali. Endine Prantsusmaa koondislane oli Bigot’ teadmistest ja taktikalisest küpsusest siiralt üllatunud.

Abidal võttis analüütiku kontakti, mehed jäid omavahel suhtlema ning nüüd pakkuski spordidirektor talle kohta skaudina, mille Bigot meeleldi vastu võttis. Uus töökoht keskendub küll Prantsusmaale, ent aeg-ajalt tuleb reisida ka Austriasse, Šveitsi, Tšehhisse ja Itaaliasse, et noormängijatele pilk peale visata.

Vaata lisaks

Inglismaa võib tribüünidel toimunud möllu lõpuks tagasi saada

1989. aasta Hillsborough’ katastroofi järel võttis Suurbritannia parlament vastu seaduse, kus kõikidel staadionitel on vaid …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga