fbpx
Close

Solskjaer andis mõista, et tema tiim on võimeline Camp Noul skoorima

Avatar

Luke Shaw. Foto: AFP/Scanpix

Eile õhtul Luke Shaw’ õnnetust omaväravast 0:1 Barcelonale alla jäänud Manchester United tegi üldjoontes südika partii, hoides Lionel Messit vaka all ning jättes korduskohtumiseks mingisugused edasipääsuvõimalused.

Seis on parem kui kaheksandikfinaalis, sest võrreldes PSG-ga ollakse võõrsilmängu eel kahe värava asemel üheväravalises kaotusseisus. Peatreener Ole Gunnar Solskjaeri “lemmikstaadion” võib kogeda üht sarnast legendaarset stsenaariumit, kus just Camp Noul tuldi 1999. aasta Meistrite liiga finaalis lisaajal välja kaotusseisust ja võideti sootuks.

“Mängime võimsa vastase vastu. Tuleb raske katsumus, aga lähme sinna teadmisega, et suudame skoorida. Meil on peas ainult üks mõte ja see on skoorimise kohustus,” ütles norralane BBC-le mängujärgselt.

“Esitus PSG vastu andis meile eneseusku, aga mängime favoriitide vastu,” ei hakanud Solskjaer oma tiimi šansse väga suureks puhuma. Barcelona peatreener Ernesto Valverde mainis samuti PSG matši, mis Barcat valvsana hoiab. “Vaadake, kuidas neil Pariisis läks, see vastasseis on veel lahtine. Neil on tugev tiim, kes meid survestades tekitas probleeme. Teadsime, et tuleb raske mäng ja 1:0 eduseis pole miskit ära otsustanud,” jäi hispaanlane reserveerituks.

scroll to top