fbpx
Close

Endine Bayerni mängumees: Coutinho on klubis nagu võõrkeha, kes ei suuda midagi erilist platsil korraldada

Avatar

Philippe Coutinho. Foto: Pixathlon/Scanpix

Viis hooaega Müncheni Bayernis, seitse Liverpoolis ja kolm hooaega Manchester Citys veetnud ning nüüdseks karjääri lõpetanud sakslasest poolkaitsja Dietmar Hamann andis Sport Bildile antud intervjuus mõista, et Philippe Coutinho palkamisega on klubi vale otsuse teinud.

27-aastane Brasiilia koondislane liitus Bayerniga augustis laenulepingu alusel Barcelonast. Liverpoolist 120 miljoni euro eest Hispaaniasse liikunud ääreründajalt oodati Bayernis nüüd liidrirolli kandmist, kuna teatavasti lahkusid eelmise hooaja lõpus sealt nii Arjen Robben kui ka Franck Ribery. Seni on Coutinho suutnud kaheksa mänguga lüüa kaks väravat ja anda kolm väravasöötu, kuid 46-aastase Hamanni jaoks sellest ei piisa.

“Mu arvates ta on meeskonnas nagu võõras. Ma ei mäleta ühtegi head olukorda, mida ta on rünnakul loonud. Kui sul on selline mängija võistkonnas ja ta ei näita midagi erilist, siis loomulikult tekivad sul probleemid, sest kaitses läheb ta poole mehena arvesse. Tal on 30 või 35 mängu jäänud ja seega peab ta ühel hetkel alustama heade esituste tegemist. Ta on endiselt Barcelonast selle hooaja lõpuni laenul,” rääkis Hamann

scroll to top